Top 10 gier logicznych w Google Play. Top 10 gier logicznych na Androida

Top 10 gier logicznych w Google Play

W Google Play są tysiące gier do pobrania na nasze smartphony i tablety. Dziś skupimy się wyłącznie grach logicznych i zręcznościowych. Przetestowaliśmy kilka z nich, a oto nasze recenzje Top 10 gier logicznych:

Amazing Alex


Gra polega na ustawianiu półek w pokoju w taki sposób, aby skierować piłkę toczącą się po nich do wyznaczonego miejsca. Gra trochę wciąga, wymaga naszej kreatywności w wymyślaniu kolejnych układów półek tak aby doprowadzić piłkę do określonego celu. Gra się przyjemnie. Polecamy ta grę, nie tylko dla dzieci.
Pobierz aplikację

Hydraulik


Hydraulik jest bezpłatną, łatwą w obsłudze grą logiczną z grafiką HD, w której Twoim zadaniem jest zapobieganie powodzi! Wystarczy obrócić różne kawałki rur, dotykając je i połączyć je ze sobą, tworząc kompletną rurę. Kiedy już ją utworzysz, obniżysz poziom napływającej wody. Musisz uważać, żeby nie dopuścić do przepełnienia zbiornika! Trzeba się śpieszyć! Gra uczy szybkiego i logicznego myślenia.
Pobierz aplikację

100 flors


Łamigówka. Nalezy znaleźć rozwiązanie, w jaki sposób otworzyć drzwi od windy. Gra wymaga wykazania się sporą dawką kreatywności.
Pobierz aplikację

UnBlock Me


Układanka logiczna. Polega na przesuwaniu bloczków tak oby odblokowac dane miejsce dla głównego bloczka.
Pobierz aplikację

Zniszczyć pola


Wierza klocków z diamentem na górze. Poprzez stukanie w odpowiednie klocki wierza zmniejsza się. Należy zlikidowac wszystkie klocki, nie opuszczając diamencika na podłogę.
Pobierz aplikację

Miasto SeKretów


Odkryj świat rewolucji, tajemnic i przygody, znajdź wskazówki i rozwiąż łamigłówki, by zdemaskować złowrogi spisek! Bohaterski pies Reksio i kret Kretes nie uratują miasta Pokopane bez Ciebie. Miasto SeKretów to klasyczna gra przygodowa typu „Point and Click” przedstawiona w pięknej, ręcznie rysowanej grafice, warstwowych tłach i trójwymiarową obsadą, z w pełni udźwiękowionymi dialogami.
Pobierz aplikację

Znajdź różnicę


Odnajdowanie różnic pomiędzy dwoma obrazkami.
Pobierz aplikację

Alchemy

Łącząc ze sobą kolejne ze składników powstają jakieś ich produkty, np..: Woda + Alkohol = Wódka Ta aplikacja naprawdę wciąga! Polecamy poukładać własne kombinacje…
Pobierz aplikację

Łamigówki z zapałkami

Stare dobre łamigłówki z zapałkami. Zasady są proste: na wyświetlaczu jest niedoskonała figura z kilku zapałek. Przesuń, usuń lub dodaj kilka zapałek i… Gotowe! Figura ukończona. Niektóre zadania są tak łatwe, że będziesz się dziwił, jakie proste mają rozwiązanie. Ale są też trudniejsze. Choć aplikacja zadziwia prostotą, grywalność jest świetna…
Pobierz aplikację

Labirynt

Każdy labirynt jest generowany losowo, nie dostaniesz dwa razy to samo. Uda Ci się pokonać wszystkie?
Pobierz aplikację

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *