Fit Foodie

Fit Foodie

Dla firmy Fit Foodie z Northampton w Wielkiej Brytanii zbudowaliśmy nową stronę internetową.

Firma Fit Foodie zajmuje się cateringiem dietetycznym i potrzebowała narzędzia promocji w Internecie aby dotrzeć do nowych klientów. Strona którą zbudowaliśmy jest w dwóch wersjach językowych. Na stronie umieściliśmy cennik, menu oraz formularz zamówienia. Strona została wzbogacona w referencje dotychczasowych klientów oraz bazę wiedzy w której będą pojawiały się porady na temat zdrowego żywienia.

Strona jest zbudowana na CMS WordPress. Klient ma dostęp do panelu administracyjnego strony i samodzielnie może edytować i dodawać nowe treści.

Mając świadomość, że większość odbiorców strony trafi na nią z urządzeń mobilnych typu smartphon lub tablet, strona jest responsywna – automatycznie dostosowuje swoją szerokość do ekranu na którym jest przeglądana. Dzięki temu nowi klienci będą mogli zamawiać swoje pakiety dań prosto ze smartphona!

Strona jest zintegrowana z profilami firmy w mediach społecznościowych – Facebook i Instagram. Do strony podpięliśmy statystyki wyświetlania strony Google Analytics aby klient wiedział ile osób odwiedza jego stronę.

Aby skrócić czas ładowania strony, wszystkie grafiki zostały skompresowane. Zmniejszeniu uległy pliki HTML i CSS.

ZOBACZ STRONĘ:
fit-foodie.uk

One Response to Fit Foodie

  1. Witamy! Napisalibyśmy po prostu, o tym że polecamy firmę Design Solutions w osobie Pana Jarosława, ale byłoby to wielkie niedocenienie i obraza dla samej osoby jak i pracy. Zacznijmy więc od recenzji pracy: perfekcja, idealne odwzorowanie oczekiwań, błyskotliwe rozwiązania, pomoc techniczna, sugestie eksperta i szybkość połączona z jakością (wbrew przekonaniom da się to połączyć) to podstawy pracy firmy Design Solutions, jak i oczywiście Pana Jarosława. Jeżeli chodzi o samą osobę, kontakt i porozumienie – życzyłbym sobie i Państwu samych kontrahentów pokroju pana Jarosława, wszystko na telefon, błyskawiczne odpowiedzi na maile, usługi wykonane z czasem, jak i również przedterminowo. Polecenie tej firmy to tylko formalność, której nie pozwolilibyśmy sobie nie zrobić. Jeżeli ktoś ma zająć się jakąś pracą w zakresie IT – to w tym momencie tylko Design Solutions. Z naszej strony wielkie podziękowania, ukłony za wykonaną pracę, i do usłyszenia przy następnych projektach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *