Strona internetowa agenta nieruchomości powinna przede wszystkim być profesjonalnie zaprojektowana i przejrzysta, aby zapewnić dobre wrażenie na potencjalnych klientach. Powinna być również łatwa w nawigacji, aby umożliwić łatwe znalezienie potrzebnych informacji.

Ważnym elementem strony internetowej agenta nieruchomości jest oferta nieruchomości. Powinna ona być aktualna i zawierać opisy nieruchomości, ceny, zdjęcia oraz lokalizację. Warto również zamieścić na stronie filtry wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie nieruchomości spełniających ich oczekiwania.

Kolejnym ważnym elementem jest sekcja “o nas”. Powinna zawierać informacje o historii agencji, doświadczeniu oraz kwalifikacjach agentów, a także o ekipie pracowników. Warto również zamieścić na stronie referencje od zadowolonych klientów, aby pokazać, że agencja cieszy się dobrą reputacją.

Ważnym elementem jest także sekcja kontaktowa, w której zamieszczony byłby formularz kontaktowy, numery telefonów oraz adres e-mail, dzięki którym klienci będą mogli łatwo skontaktować się z agencją, zadać pytanie lub umówić się na spotkanie.

Ważne jest również aby strona internetowa agenta nieruchomości była responsywna, czyli przyjazna dla różnych urządzeń, takich jak telefony komórkowe czy tablety, aby umożliwić swobodne przeglądanie treści na różnych urządzeniach.

Dodatkowo, warto zamieścić na stronie informacje o usługach, jakie agencja oferuje, takich jak doradztwo w zakresie finansowania nieruchomości, usługi home staging czy usługi projektowania wnętrz.

Warto również zadbać o pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych, aby ułatwić klientom znalezienie agencji w ich lokalizacji.

Podsumowując, strona internetowa agenta nieruchomości powinna być profesjonalnie zaprojektowana, przejrzysta, zawierać ofertę nieruchomości, informacje o agencji, referencje zadowolonych klientów, dostosowana do urządzeń mobilnych, udostępniać możliwość kontaktu, być łatwa w nawigacji, regularnie aktualizowana, zawierać informacje o usługach jakie agencja oferuje.

Zobacz naszą realizację:

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: