Administracja i zarządzanie stroną internetową Wrocław polega na opiece w jej działaniu oraz publikacji nowych treści. Bardzo wiele osób posiadających swoje strony internetowe (prywatne lub firmowe, oparte o system CMS WordPress lub nie), ale również sklepy internetowe nie chce, nie ma czasu, lub po prostu nie potrafi uaktualnić swojej strony. Jest to zrozumiałe, bo przecież nie każdy musi lubić lub potrafić bądź co bądź “programować” lub po prostu “kodować” stronę WWW. Posiadając ogromne doświadczenie w tworzeniu stron www oraz e-sklepów oferujemy także stałą opiekę nad stronami www.  Specjalizujemy się w administracji i zarządzaniu stronami internetowymi stworzonymi na CMS WordPress.

Wszyscy nasi Klienci, dla których stworzyliśmy stronę internetową, mogą skorzystać z naszej usługi administracja strony. Oferujemy Państwu opiekę techniczną nad stroną oraz wprowadzanie zmian zgodnie z Państwa życzeniami. W zależności od stopnia ingerencji na stronie internetowej oraz złożoności zmian jakie mają być wykonane, terminy wprowadzanych zmian może wynieść od kilku godzin do kilku dni.

 • Prowadząc usługę administracja strony możemy wykonać dla Państwa również drobne elementy graficzne oraz obróbkę zdjęć.
 • Usługę administracja strony kierujemy do naszych stałych Klientów, jak również do wszystkich Państwa, którzy takiej usługi potrzebują.
 • Możemy podjąć się administracji strony, która nie była przez nas tworzona.

Administracja i zarządzanie stroną internetową Wrocław

Dlaczego warto zlecić administrację strony?

1. Oszczędności czasu i pieniędzy

Wybierając zewnętrzną firmę do opieki nad stroną oszczędności są znaczące. Nie trzeba zatrudniać osoby, która by w firmie odpowiadała za tego typu sprawy. Mamy za to dostęp do osób, które się w tym specjalizują. Koszt zewnętrznej opieki nad stroną www jest znacznie niższy niże zatrudnianie osób w firmie.

2. Administracja i aktualizacje to nowe możliwości

Mając osobę odpowiedzialną za zmiany na stronie, nie ma problemu z dodaniem nowej oferty, promocji czy czasowej obniżki cen. Plany, które wcześniej nie realizowaliśmy z wielu powodów teraz mogą być wykonane przez zewnętrzną stronę.
Dodatkowy plus administracji strony, w której są zawarte jej aktualizację. Bardzo często nasza strona wykorzystuje dodatkowe moduły, które z czasem są rozwijane i oferują coraz więcej. W chwili, gdy je zaktualizujemy możemy mieć nowe możliwości.

3. Eliminacja zagrożeń i eliminacja błędów

Dbając o kondycję naszej strony możemy uniknąć bardzo wielu problemów. Dobrze prowadzona strona jest minimalnie narażona na ataki, dzięki czemu wyprzedza konkurencję, która wpada na niezaplanowane miny.

4. W przypadkach awaryjnych – szybki czas realizacji

Klientom mającym podpisane umowy dajemy priorytetowy czas reakcji na wszelkie awarie. Dzięki temu minimalizujemy skutki nieprzewidzianych zdarzeń oraz unikamy stresu, który jest związany z poszukiwaniem osoby, która mogłaby nam pomóc.

Administracja i zarządzanie stroną internetową Wrocław

Jak działamy?

 1. Analizujemy potrzeby Klienta. Dobieramy rozwiązania i przygotowujemy indywidualną ofertę administracji.
 2. Tworzymy specyfikacje na podstawie zaproponowanych rozwiązań i podpisujemy umowę.
 3. Rozpoczynamy administrację witryną.

Cennik administracja i zarządzanie stroną internetową Wrocław

Profesjonalne wsparcie dla małych i średnich firm, organizacji oraz osób indywidualnych. Wykonujemy techniczną pracę związaną z techniczną opieka nad stronami internetowymi, bieżąca pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek w WordPress. Działania związane z administracją strony internetowej wymagają systematyczności.

Administracja i zarządzanie stroną internetową Wrocław

Administrowanie Stronami Internetowymi

Monitorowanie stabilnego działania strony www:

Sprawdzanie, czy wszystko gra, czy nie występują błędy, czy strona jest prawidłowo indeksowana w Google, czy połączenia (jeśli takie są) między stroną a innymi serwisami działają prawidłowo, czy ktoś nie próbuje zaszkodzić Twojej stronie itp.

Kopie bezpieczeństwa:

Regularne kopie bezpieczeństwa Twojej strony. Ich częstotliwość oczywiście będzie zależeć od częstotliwości pojawiania się nowych treści oraz częstotliwości pojawiania się aktualizacji dla elementów składowych Twojej strony.

Aktualizacja dodatków i wtyczek do CMS:

Wtyczki i dodatki do WordPressa są jednym istotniejszych elementów wpływających na funkcjonalność strony zbudowanej w oparciu o ten CMS. One też najczęściej otrzymują aktualizacje. Z różnych powodów. Jedne aktualizacje związane są z poprawą bezpieczeństwa inne ze zmianami funkcjonalności jeszcze inne z dostosowaniem wtyczki do aktualnej wersji CMS, która pojawia się co kilka miesięcy.

Pomoc w trudnych sytuacjach:

Nigdy nie przewidzimy wszystkiego. Jak to w życiu bywa zawsze pojawiają się jakieś niespodzianki.

Modyfikacje (wyglądu, funkcjonalności itp) strony internetowej:

Ty i Twoja firma możecie się zmieniać. Możesz zmienić profil, wprowadzić nowe usługi itp. To będzie się wiązało oczywiście z koniecznością wprowadzenia pewnych zmian w samym wyglądzie strony lub w jej funkcjonalności. W takim przypadku nie będziemy musieli robić wszystkiego od nowa, wystarczy zmienić już istniejącą stronę. Wszak jest ona zbudowana na CMS WordPress, możemy ją dowolnie przebudować.

Podobnie w kwestiach “mody”. Co jakiś czas promuje się pewne standardy. Dziś standardem jest responsywna strona, choć jeszcze 3 lata temu tylko pewien procent stron posiadał tą cechę, czyli dostosowywanie wyglądu strony do urządzenia na którym się ją przegląda. Dziś nawet Google wyżej ocenia strony responsywne.

Wprowadzanie nowych treści na stronę www:

Jeśli nie chcesz samodzielnie wprowadzać nowych treści na stronę (bo możesz mieć obawy czy czegoś nie zepsujesz czy dodawane obrazki będą właściwie się wyświetlały itp), a zakładasz, że taka potrzeba będzie istniała (np. w przypadku serwisu informacyjnego), możesz delegować również te czynności. W tym przypadku będziemy musieli ustalić pewne zasady współpracy w tej kwestii ale praktyka pokazuje, że jest to do zrobienia i działa dość sprawnie na co dzień, szczególnie w przypadku, gdy właściciel strony ma wrodzoną niechęć do obsługiwania wszelkiego rodzaju edytorów i mechanizmów zarządzania treściami.

Skontaktuj się z nami już teraz

Po przeczytaniu powyższych informacji, wiedzą Państwo jak pracujemy nad budową stron internetowych. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 602174927 lub skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT. Osoby z Wrocławia lub z okolic zapraszamy na spotkanie aby móc uzgodnić szczegóły współpracy.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: