Pani Maria Muraszka to: “Doradca wizerunkowy, nauczycielka akademicka, metodyk. Absolwentka Szkoły Artystycznej we Wrocławiu, wizażystka, stylistka, certyfikowana kolorystka Professional Beauty Creator, nieustannie szkoląca się we Wrocławiu, w Warszawie i Łodzi u najlepszych stylistów i wizażystów miłośniczka dobrego stylu, makijażu, szyprowych perfum, mody haute couture, muzyki, tańca towarzyskiego i kultur; ceniąca pracę i czas swój oraz innych. Nigdy nie przestająca przekształcać marzeń w cele, zakochana w nowych miejscach, otwartych umysłach i rozsądnych zmianach; eliminująca negatywne emocje z otoczenia fanka życia.”

Strona którą zbudowaliśmy jest w dwóch wersjach językowych. Na stronie umieściliśmy portfolio, ofertę oraz formularz kontaktowy. Strona została wzbogacona w referencje dotychczasowych klientów oraz bloga.

Strona jest zbudowana na CMS WordPress. Klient ma dostęp do panelu administracyjnego strony i samodzielnie może edytować i dodawać nowe treści.

Mając świadomość, że większość odbiorców strony trafi na nią z urządzeń mobilnych typu smartphon lub tablet, strona jest responsywna – automatycznie dostosowuje swoją szerokość do ekranu na którym jest przeglądana.

Strona jest zintegrowana z profilami w mediach społecznościowych – Facebook i Instagram. Do strony podpięliśmy statystyki wyświetlania strony Google Analytics aby klient wiedział ile osób odwiedza jego stronę.

Aby skrócić czas ładowania strony, wszystkie grafiki zostały skompresowane. Zmniejszeniu uległy pliki HTML i CSS.

ZOBACZ STRONĘ:
mariamuraszka.pl

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: