Sklep internetowy na WordPressie

Na termin tworzenia strony internetowej ma wpływ wykonawca, ale dużo zależy od samego klienta. Tworzenie strony internetowej jest procesem, który wymaga zaangażowania różnego rodzaju specjalistów, dokładnych przygotowań, opracowania planu działania i wymiany wielu maili z Klientem na każdym etapie projektu. W praktyce w dużej mierze właśnie od Klienta zależy, jak długo będzie trwać tworzenie strony.

Ile trwa stworzenie strony internetowej WordPress. Poznaj szacunkowy czas:

Blog WordPress

Prosta strona Blog WordPress z projektem graficznym, kilkoma dodatkowymi podstronami jak O mnie i Kontakt oraz dostępem do edycji treści, dodawania zdjęć.
stworzenie strony internetowej typu Blog to czas od 3-5 dni

Strona Wizytówka

Stron typu wizytówka, zawiera kilku podstronach mających za zadanie przedstawić firmę i ofertę klientowi Pamiętaj, że każda nawet najprostsza strona internetowa typu wizytówka wymaga odpowiedniego wykonania tak aby była profesjonalna i bezpieczna. Tworzenie stron internetowych typu wizytówka nie powinno trwać z reguły dłużej niż dwa tygodnie.
– stworzenie stron typu wizytówka to czas od 7-14 dni 

Strona dla Firm

Rozbudowana strona internetowa z projektem graficznym, szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie oraz bezpieczeństwo strony. Pamiętaj, że oszacowanie czasu stworzenia strony internetowej dla firmy, szczególnie bardziej zaawansowanych jest niemożliwe bez dokładnego briefu od klienta. Stworzenie takiej strony może trwać zarówno tydzień jak i kilka miesięcy. Na długość procesu budowy strony może wpłynąć z pozoru mało istotny element. Wszystko bowiem zależy od dodatkowych funkcjonalności, które potrzebujesz na stronie.
– strona podstawowa dla firm to czas około 10-30 dni
– strona rozszerzona dla firm to czas od 30 dni i więcej

Strona dedykowana WordPress

Unikalna, rozbudowana strona WordPress ze szczególnymi rozwiązaniami i funkcjonalnościami. Czas realizacji strony dedykowanej zależy od indywidualnych potrzeb projektu, dlatego taki projekt wymaga bezpośredniego kontaktu z agencją interaktywną.
– strona dedykowana wymaga indywidualnego określenia czasu realizacji.

Sklep WordPress WooCommerce

Strona WordPress może być również pełnowartościowym sklep internetowy. Na czas realizacji sklepu będzie mieć wpływ projekt graficzny oraz jakie ma posiadać funkcjonalności i integracje. Tworzenie sklepów internetowych, podobnie jak w przypadku zaawansowanych projektów stron internetowych może trwać kilka miesięcy. Średnio, możemy przyjąć, że sklep realizowany jest w czasie od 1 do 3 miesięcy w zależności od specyfikacji i wielkości.
– sklep internetowy to czas od 30 dni i więcej

Tworzenie stron internetowych, takich które są w stanie pozyskiwać klientów jest czasochłonnym zadaniem. Nie da się stworzyć dobrej i funkcjonalnej strony w 24 godziny, to proces rozciągnięty w czasie.

Strona stworzona w szybszym czasie niż opisane powyżej wymuszają pewien kompromis. Projektant siłą rzeczy musi zrezygnować z pewnych rozwiązań, lub część z nich ograniczyć. Z tego powodu strona może nie spełniać wszystkich swoich zadań, a jej optymalizacja i pozycjonowanie może okazać się nieefektywne.

Skontaktuj się z nami już teraz

Po przeczytaniu powyższych informacji, wiedzą Państwo jak pracujemy nad budową stron internetowych. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 602174927 lub skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT. Osoby z Wrocławia lub z okolic zapraszamy na spotkanie aby móc uzgodnić szczegóły współpracy.

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: