zdalne tworzenie stron internetowych

Spis treści:

 1. Co to jest zdalne tworzenie stron internetowych
 2. Zdalne tworzenie stron www – od czego zacząć
 3. Ustalanie szczegółów współpracy i projektu
 4. Szkolenie, administracja i serwis
 5. Chcesz stworzyć stronę internetową?
 6. FAQ

Zastanawiasz się czy możesz zlecić budowę strony www komuś z innej części kraju/świata? Zastanawiasz się jak znaleźć i rozpocząć współpracę? Poniżej opiszemy swoje doświadczenia w tym temacie. Mamy na koncie mnóstwo realizacji dla klientów z którymi nigdy się nie spotkaliśmy a wszystkie ustalenia dotyczące współpracy dokonaliśmy telefonicznie/mailowo. Budujemy strony internetowe niezależnie od lokalizacji i granic. Tworzyliśmy strony dla klientów z m.in. Norwegii, Niemiec czy USA.

To nie jest chwilowy trend przez pandemię Covid-19. Zdalna współpraca ma swoje korzyści dla obu stron. Spotkanie nie jest wymagane aby ustalić wszystkie szczegóły.

Co to jest zdalne tworzenie stron internetowych?

Przez zdalne tworzenie stron internetowych rozumiemy nawiązanie współpracy i realizację projektu bez spotkania z klientem. Dzięki temu, choć stacjonujemy we Wrocławiu, tworzymy strony dla klientów z całej Polski oraz innych krajów.

Zdalne tworzenie stron www – od czego zacząć

Pracę nad Twoją stroną internetową rozpoczniemy od analizy potrzeb oraz dobrania właściwych rozwiązań, na podstawie których przystąpimy do 3-etapowej realizacji zlecenia. Tworzenie strony internetowej to złożony proces na powodzenie którego składa się wiele czynników.

Etap 1

 • Zebranie wszystkich potrzebnych informacji od klienta
 • Analiza stron konkurencji
 • Ustalenie koncepcji graficznej
 • Utworzenie struktury informacji

Etap 2

 • Implementacja projektu na podstawie wykonanych materiałów graficznych
 • Zaprogramowanie i wdrożenie backendu (systemu zarządzania treścią CMS, bazy danych, formularzy, itp.)
 • Wprowadzenie treści
 • Optymalizacja pod kątem SEO

Etap 3

 • Przeniesienie strony internetowej na wskazany serwer
 • Podpięcie domeny oraz konfiguracja formularzy kontaktowych
 • Skonfigurowanie zabezpieczeń na docelowym serwerze
 • Przeprowadzenie szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią CMS

Powierzając nam budowę swojej nowej strony internetowej oszczędzasz swój czas i pieniądze. Czas ponieważ wiemy jak powinna wyglądać Twoja strona i jakie powinna posiadać funkcjonalności. Pieniądze ponieważ zbudujemy dla Ciebie stronę na długie lata i nie będziesz chciał za kilka miesięcy robić nowej strony od zera 😉

Ustalanie szczegółów współpracy i projektu

To bardzo proste. Aby rozpocząć współpracę, potrzebujemy poznać Twoje potrzeby. Na podstawie rozmowy wstępnej przygotowujemy ofertę cenową i określamy czas potrzebny na realizację. Po akceptacji naszej oferty, przesyłamy draft umowy oraz listę szczegółowych pytań do projektu. Po podpisaniu umowy przez klienta i odesłaniu skanu, rozpoczynamy prace nad projektem.

Wraz z umową klient otrzymuje listę pytań potrzebnych do właściwego zrozumienia projektu i jego założeń. Po zebraniu wszystkich informacji, możemy rozpocząć realizację zlecenia.

Szkolenie, administracja i serwis

Po zakończeniu budowy strony www, z chętnymi klientami umawiamy się na szkolenie z obsługi panelu administracyjnego CMS. Szkolenie prowadzimy na platformie ZOOM lub Skype, w taki sposób, że klient widzi nasz ekran. To wygodne i bardzo efektywne rozwiązanie.

Chcesz stworzyć stronę internetową?

Jeśli szukasz kogoś kto zbuduje Twoją nową stronę www, zapraszamy do kontaktu. Choć jesteśmy z Wrocławia, tworzymy strony www zdalnie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 602174927 lub skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT a z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez cały proces. Zobacz w czym także możemy Ci pomóc:

Stwórzmy wspólnie coś wspaniałego!

FAQ’s

Zdalne tworzenie stron internetowych to nawiązanie współpracy i realizację projektu bez spotkania z klientem. Dzięki temu, choć stacjonujemy we Wrocławiu, tworzymy strony dla klientów z całej Polski oraz innych krajów.

Najlepiej od wyboru twórcy Twojej nowej strony. Później należy ustalić warunki współpracy oraz szczegóły projektu.

Cena tworzenie strony www w sposób zdalny, nie różni się niczym od tej tworzonej w sposób tradycyjny. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: