Spis treści:

 1. Jak skutecznie używać słów kluczowych w swojej witrynie
 2. Pisanie atrakcyjnych tagów tytułów i opisów meta
 3. Wskazówki dotyczące pisania treści dla wyszukiwarek
 4. Inne kwestie związane z SEO dla osiągania lepszych wyników
 5. Pozycjonowanie stron internetowych zbudowanych na Wix
 6. FAQ

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wysokiej pozycji w rankingu Google (pozycjonowanie stron internetowych zbudowanych na Wix) dla Twojej witryny. Przyjrzyjmy się niektórym podstawom SEO, które mogą pomóc Twojej witrynie w osiągnięciu lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania i zwiększyć ruch organiczny.

Jak skutecznie używać słów kluczowych w swojej witrynie

Każda strona Twojej witryny powinna być zoptymalizowana pod kątem słowa kluczowego lub grupy słów kluczowych. Oto kilka wskazówek dotyczących używania słów kluczowych na każdej ze stron w Twojej witrynie:

 • Upewnij się, że slug URL (część adresu URL następująca po .pl) zawiera słowo kluczowe strony.
 • Umieść słowo kluczowe w pierwszym akapicie strony.
 • Upewnij się, że słowo kluczowe i powiązane słowa kluczowe są używane jako nagłówki na całej stronie.
 • W idealnej sytuacji spróbuj użyć słowa kluczowego od 3 do 5 razy na stronie, aby uzyskać optymalną pozycję w rankingu.

Pisanie atrakcyjnych tagów tytułów i opisów meta

Tagi tytułu i opisy meta to tekst, który pojawia się w wynikach wyszukiwania. Oto kilka wskazówek, jak pisać świetne tytuły i opisy w metatagach.

Tagi tytułów powinny:

 • Uwzględnij ważne słowa, takie jak „najlepszy” lub „zaufany”.
 • Użyj docelowego słowa kluczowego oraz swojej lokalizacji, jeśli prowadzisz działalność usługową.
 • Musi mieć około 60 do 80 znaków.

Opisy meta powinny:

 • Musi mieć około 150 do 200 znaków.
 • Składa się z jednego lub dwóch zdań, z których pierwsze zawiera słowo kluczowe, na które jesteś kierowany, po którym następuje krótkie zdanie z wezwaniem do działania.

Wskazówki dotyczące pisania treści dla wyszukiwarek

Pisanie treści dla wyszukiwarek może być trudnym zadaniem. Istnieje jednak kilka wskazówek, które mogą pomóc w tworzeniu treści przyjaznych zarówno dla odwiedzających witrynę, jak i dla wyszukiwarek. Te wskazówki obejmują:

 • Upewnij się, że akapity są krótsze; łatwiej jest przeczytać akapit zawierający od 5 do 7 zdań niż dłuższy akapit.
 • Upewnij się, że nagłówki służą do grupowania podobnych fragmentów tekstu na stronie internetowej.
 • Listy numerowane i wypunktowania są przydatne do dzielenia dłuższych fragmentów treści.
 • Nie przejmuj się zbytnio umiejscowieniem słów kluczowych, ale używaj najważniejszych słów kluczowych w sposób naturalny na stronie, aby treść była płynna.

Inne kwestie związane z SEO dla osiągania lepszych wyników

W Twojej witrynie są inne rzeczy do zrobienia, które mogą pomóc w ulepszeniu SEO. Na przykład, jeśli masz grupę powiązanych stron, podaj linki wewnętrzne. Zamiast mówić „kliknij tutaj”, podczas tworzenia linku wewnętrznego użyj słowa kluczowego strony, do której prowadzi łącze.

Kolejną rzeczą, która może pomóc w zwiększeniu twoich rankingów, jest ciągła optymalizacja treści. Jeśli konkurencja wyprzedza Cię w rankingu, wejdź i zapoznaj się z jego treścią i zaktualizuj swoją, aby była aktualna. Przykładem może być aktualizacja starszych postów na blogu. Pomocne jest również utworzenie kalendarza treści, który pomoże zaplanować pozycjonowanie na kilka miesięcy wcześniej.

Pozycjonowanie stron internetowych zbudowanych na Wix

Jeśli szukasz kogoś kto poprawi pozycję Twojej strony zbudowanej na Wix, zapraszamy do kontaktu. Choć jesteśmy z Wrocławia, działamy także zdalnie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 602174927 lub skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT a z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez cały proces. Zobacz w czym także możemy Ci pomóc:

Stwórzmy wspólnie coś wspaniałego!

FAQ’s

Wix.com Ltd. to izraelska firma programistyczna, świadcząca usługi tworzenia stron internetowych w chmurze. Umożliwia użytkownikom tworzenie witryn HTML5 i witryn mobilnych za pomocą narzędzi online typu „przeciągnij i upuść”. Wix to kreator stron internetowych – rodzaj programu komputerowego, pozwalającego na stworzenie strony internetowej bez znajomości HTML oraz CSS, o innych językach nie wspominając. Tworząc stronę od podstaw, wybieramy kolor tła oraz dodajemy kolejne szczegóły, wybierając konkretny element z dostępnego zbioru. Utworzony przez nas projekt graficzny oraz dodany w nim content w tle zostaje przepisany na język rozumiany przez przeglądarki internetowe. Boom – strona jest gotowa.

Pozycjonowanie stron internetowych na Wix polega na optymalizacji strony w celu uzyskania możliwie najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania i zwiększanie ruchu organiacznego.

Cena pozycjonowania stron internetowych na Wix, nie różni się niczym od pozycjonowania innych stron. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: