Dlaczego powinieneś przenieść biznes do Internetu?

Spis treści:

 1. Covid-19 – linia życia handlu
 2. Otwarte 24/7
 3. Brak granic
 4. Zadowolenie klienta i personalizacja
 5. Cel i wpływ
 6. Tworzenie sklepów internetowych
 7. FAQ

Niedawno, z powodu pandemii i ciągłych blokad, duża część światowej populacji została zmuszona do lepszego zaznajomienia się z nowymi technologiami i Internetem. Dlatego większość ludzi używa swoich laptopów, tabletów i telefonów komórkowych do wyszukiwania produktów i robienia zakupów przez Internet.

Wraz z szybkim rozwojem rynku online, obecność Twojego sklepu w sieci przynosi różne korzyści. Oto kilka powodów, dla których warto wziąć udział w akcji i przenieść swój biznes do Internetu.

Covid-19 – linia życia handlu

Ponieważ większość sklepów stacjonarnych jest/była zamknięta z powodu środków zapobiegających przenoszeniu koronawirusa, jedynym wyjściem dla sprzedawców i konsumentów są zakupy online. A nie ma lepszego dowodu niż statystyki, które mówią, że witryny detaliczne wygenerowały prawie 22 miliardy odwiedzin w czerwcu 2020 r., W porównaniu z 16,07 miliardami odwiedzin na całym świecie w styczniu 2020 r. Najlepsze jest to, że te zmiany pozostaną!

Otwarte 24/7

Twoi klienci będą cieszyć się wygodą możliwości kupowania wszystkiego, czego chcą i kiedy chcą, niezależnie od godzin otwarcia Twojego sklepu stacjonarnego. Konsumenci nawet podczas przerw w pracy odwiedzają Twój sklep internetowy, wybierają produkty, płacą za nie, a Ty masz zapłatę na swoim koncie. Nawet faktury są generowane automatycznie. Dzięki temu sklepowi internetowemu, który jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, nie ryzykujesz utraty sprzedaży.

Dlaczego powinieneś przenieść biznes do Internetu?

Brak granic

Nie musisz ograniczać się do jednej konkretnej lokalizacji. E-commerce umożliwia kontaktowanie się i oferowanie produktów klientom na całym świecie. Twój potencjalny rynek docelowy wzrośnie do 7,8 miliarda ludzi!

Zadowolenie klienta i personalizacja

Dzięki sklepowi internetowemu zapewniasz swoim klientom komfort, jakiego oczekują, przy jak najmniejszym wysiłku z Twojej strony. Twoja strona internetowa to sposób na łączenie się z klientami poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług, rekomendacji produktów, a nawet życzenia im urodzin!

Cel i wpływ

Za pośrednictwem sklepu internetowego możesz śledzić profile klientów i wykorzystywać dane demograficzne na swoją korzyść. Możesz uzyskać informacje o tym, co im się podoba, tworzyć ukierunkowane oferty, oferować kupony rabatowe nowym klientom, ekskluzywne promocje dla lojalnych itp. Możliwości są nieograniczone!

Utworzenie sklepu internetowego zapewni Ci przewagę konkurencyjną nad tymi, którzy nie są jeszcze wprowadzeni do świata technologii i eCommerce, w czasach, w których konsumenci, którzy szukają najszybszego i najłatwiejszego sposobu na zakup tego, czego potrzebują, szybko się zwiększają, ponieważ ich intensywnego stylu życia.

Tworzenie sklepów internetowych

Oferujemy nowoczesne, szyte na miarę rozwiązania internetowe, starając się być blisko Ciebie we wszystkim, czego potrzebujesz. Dlaczego nie skontaktować się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej wyceny?

FAQ’s

E-Commerce to nie tylko sklepy internetowe, ale cała elektroniczna gospodarka. E-Commerce dotyczy wszelkiego rodzaju transakcji biznesowych, które są dokonywane przy użyciu Internetu. Najbardziej powszechną formą e-Commerce są sklepy internetowe, jednak e-Commerce to również inne formy biznesu.

Tak, niezależnie czy jesteś przed komputerem, czy odpoczywasz po pracy, Twój sklep pracuje i zarabia dla Ciebie.

Cena stworzenia e-sklepu jest ustalana indywidualnie.

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: