Strona internetowa firmy sprzątającej powinna przede wszystkim być profesjonalna i estetycznie zaprojektowana, aby zapewnić dobre wrażenie na potencjalnych klientach. Powinna również być przejrzysta i łatwa w nawigacji, aby umożliwić łatwe znalezienie potrzebnych informacji.

Ważnym elementem strony internetowej firmy sprzątającej powinny być informacje o usługach, jakie firma oferuje. Powinny one być podzielone na kategorie, takie jak sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, itp. Warto również zamieścić na stronie szczegółowe opisy poszczególnych usług, aby klienci mogli dokładnie zrozumieć, czego mogą się spodziewać po skorzystaniu z usług firmy.

Kolejnym ważnym elementem powinna być sekcja dotycząca cennika. Klienci powinni mieć łatwy dostęp do informacji o kosztach poszczególnych usług, aby mogli wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb i budżetu. Warto również umieścić na stronie informacje o ewentualnych promocjach czy rabatach, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Ważnym elementem strony internetowej firmy sprzątającej powinna być także sekcja “o nas”. Powinna zawierać informacje o historii firmy, strukturze organizacyjnej oraz zespole pracowników. Warto również zamieścić na stronie opinie zadowolonych klientów, aby pokazać, że firma cieszy się dobrą reputacją.

Na końcu, ale nie mniej ważne, powinna znaleźć się sekcja “kontakt” na której zamieszczony byłby formularz kontaktowy, dzięki któremu klienci będą mogli zadać pytanie, złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informac

je. Warto również umieścić na stronie numery telefonów, adres e-mail oraz adres siedziby firmy, aby ułatwić kontakt.

Ponadto, strona internetowa firmy sprzątającej powinna być również dostosowana do urządzeń mobilnych, aby umożliwić łatwe przeglądanie treści na różnych urządzeniach. Warto również zadbać o dobry design i estetyczne wykonanie, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Podsumowując, strona internetowa firmy sprzątającej powinna być profesjonalna, estetycznie zaprojektowana, przejrzysta, łatwa w nawigacji, zawierać informacje o usługach, cenniku, o firmie, opiniach zadowolonych klientów, a także dostępny kontakt i dostosowana do urządzeń mobilnych.

Nasza przykładowa realizacja:

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: