Strona internetowa firmy produkcyjnej powinna przede wszystkim być profesjonalnie zaprojektowana i przejrzysta, aby zapewnić dobre wrażenie na potencjalnych klientach i partnerach biznesowych. Powinna być również łatwa w nawigacji, aby umożliwić łatwe znalezienie potrzebnych informacji.

Ważnym elementem strony internetowej firmy produkcyjnej jest oferta produktów. Powinna ona być aktualna i zawierać opisy produktów, ceny, zdjęcia oraz specyfikację techniczną. Warto również zamieścić na stronie filtry wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie produktów spełniających ich oczekiwania.

Kolejnym ważnym elementem jest sekcja “o nas”. Powinna zawierać informacje o historii firmy, specjalizacji, a także o ekipie pracowników i zarządzających. Warto również zamieścić na stronie referencje od zadowolonych klientów, aby pokazać, że firma cieszy się dobrą reputacją.

Ważnym elementem jest także sekcja kontaktowa, w której zamieszczony byłby formularz kontaktowy, numery telefonów oraz adres e-mail, dzięki którym klienci będą mogli łatwo skontaktować się z firmą, zadać pytanie lub umówić się na spotkanie.

Ważne jest również aby strona internetowa firmy produkcyjnej była responsywna, czyli przyjazna dla różnych urządzeń, takich jak telefony komórkowe czy tablety, aby umożliwić swobodne przeglądanie treści na różnych urządzeniach.

Dodatkowo, warto zamieścić na stronie informacje o certyfikatach jakości i nagrodach otrzymanych przez firmę, oraz o jej działaniach proekologicznych.

Warto również zadbać o pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych, aby ułatwić klientom znalezienie firmy produkcyjnej w ich lokalizacji.

Firma produkcyjna powinna również zamieścić na swojej stronie informacje o swoich partnerach biznesowych, aby pokazać swoją pozycję na rynku oraz zwiększyć zaufanie potencjalnych klientów.

Warto również zamieścić na stronie sekcję dotyczącą badań i rozwoju, w której zamieszczone będą informacje o nowościach produktowych oraz o planowanych inwestycjach.

Podsumowując, strona internetowa firmy produkcyjnej powinna być profesjonalnie zaprojektowana, przejrzysta, zawierać ofertę produktów, informacje o firmie, referencje zadowolonych klientów, dostosowana do urządzeń mobilnych, udostępniać możliwość kontaktu, być łatwa w nawigacji, regularnie aktualizowana, zawierać informacje o certyfikatach jakości, nagrodach, działaniach proekologicznych, partnerach biznesowych, badaniach i rozwoju.

Zobacz naszą realizację:

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: