Dlaczego nowy projekt strony www może pomóc mojej firmie?

Pomysł stworzenia nowej strony internetowej może być ekscytujący i wprowadzić do firmy powiew świeżości. Może także wiązać się z ogromnym wyzwaniem bez względu na to, jak duża lub mała jest strona. Jeśli Twoja witryna nie została zaktualizowana lub przeprojektowana w ciągu ostatnich trzech lat lub więcej, może to oznaczać, że Twoja strona internetowa pozostaje w tyle w porównaniu z konkurencją. Brak istotnych aktualizacji oznacza utratę widoczności, ruchu i konwersji. Jeśli interesuje Cię pomysł stworzenia nowej strony, może nadszedł czas, aby zacząć działanie.

1. Twoja strona internetowa nie jest zoptymalizowana pod urządzenia mobilne

Jeśli Twoja witryna nie jest  responsywna (zoptymalizowana pod kątem przeglądania z urządzeń mobilnych), należy ją jak najszybciej zaktualizować. Ponad połowa wszystkich wyszukiwań internetowych ma miejsce na urządzeniach mobilnych w porównaniu z wyszukiwaniem na komputerze. Posiadanie strony internetowej bez optymalizacji mobilnej oznacza, że ​​nie obsługujesz ponad 50% całego potencjalnego ruchu.

2. Projekt Twojej strony jest nudny i przestarzały

Zmieniają się style, zmieniają się struktury i jakość. Jeśli Twoja witryna ma niewyraźne obrazy, niespójne logo, różne kolory i czcionki, prowadzi to do ogólnie złej jakości strony internetowej. Nie tylko nie wygląda to dobrze, ale może również wpływać na zachowanie użytkowników w witrynie. Jeśli użytkownik uważa, że ​​strona wygląda na starą, może pomylić ją z niezabezpieczoną i niebezpieczną stroną internetową, na której jego dane mogą nie być bezpieczne.

3. Poziom konwersji jest niski

Współczynniki konwersji są istotną częścią ogólnej wydajności witryn internetowych, ponieważ wskazuje, w jaki sposób użytkownik wchodzi w interakcję z treścią, projektem i interfejsem oraz ile osób osiągnęło pożądaną konwersję. Jeśli współczynnik konwersji jest niski, być może Twoja witryna jest starsza niż inni konkurenci. Jeśli twoi konkurenci będą mieli szybsze, lepiej zaprojektowane i uproszczone poruszanie się klientów po witrynie, sprawi to, że Twoja strona będzie wyglądać jak kiepsko. To negatywnie wpływa na współczynnik konwersji.

4. Twoja strona internetowa jest trudna do aktualizacji

Jeśli bieżąca witryna sprawia, że ​​dodawanie nowych stron i treści jest skomplikowane, czasochłonne i potencjalnie drogie, to może nadszedł czas na nową stronę internetową. Witryna z niestabilną zawartością i niewielkimi aktualizacjami wpływa na wynik Google, który daje Twojej stronie, która z kolei decyduje o Twoim rankingu wyszukiwania. Posiadając stronę internetową z aktualnym systemem zarządzania treścią (CMS), będziesz mógł łatwo aktualizować zawartość swojej witryny i dodawać nowe strony z łatwością. Możliwość przesyłania treści pomoże Twojej stronie stać się aktywną.

5. Twoje witryna ma nieaktualne dane

Kiedy twoja strona została stworzona po raz pierwszy? Być może to miała być tylko strona informacyjna, albo masz mniej produktów i usług. Jednak teraz, gdy konsument spędza więcej czasu i pieniędzy w internecie, korzystne może być zaktualizowanie witryny do funkcji witryny do funkcji ecommerce. Nowy projekt strony internetowej może zaspokoić Twoje rosnące potrzeby biznesowe, dostarczając rozwijające się produkty lub usługi przy zachowaniu łatwego w użyciu modelu.

6. Strona posiada błędy i nie działa właściwie

Czy klienci znajdują odpowiedzi, które powinni znaleźć na swojej stronie? Czy informują Cię, że nie mogą dokonać zakupu, rezerwacji lub nie mogą znaleźć czegoś, ponieważ Twoja strona pozostaje w tyle dzięki najnowszej technologii projektowania i obsługi? Oznacza to, że nie tylko tworzysz frustrujące doświadczenie; tracisz także potencjalnych klientów i sprzedaż ze względu na przestarzałą stronę internetową. Przeprojektowana i opracowana strona internetowa może zapewnić łatwą nawigację dla klientów, użytkownicy mogą dotrzeć do miejsca docelowego, które może obejmować dokonanie rezerwacji, zakup produktu lub znalezienie informacji o firmie.

7. Strona nie posiada funkcji marketingowych

Nowoczesna strona internetowa będzie miała możliwość umożliwienia użytkownikom wprowadzania swoich danych do witryny, aby się zarejestrować, dołączyć do komunikacji marketingowej i przesłać zapytanie (lead). Jeśli nie możesz obecnie przechwycić danych użytkownika, tracisz na zwiększaniu listy mailingowej, pozyskiwaniu potencjalnych klientów i przyszłych klientów. Przeprojektowana strona internetowa będzie miała wbudowaną strukturę, która umożliwi użytkownikom wprowadzanie informacji.

Przeprojektowanie strony internetowej nie jest łatwą misją. Wymaga to wielkich umiejętności, wiedzy i poświęcenia, aby Twoja strona wyprzedzała konkurencję. W Design Solutions mamy doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości, przyjaznych dla użytkownika stron internetowych dla każdej firmy. Nasze planowanie i proces zapewniają, że spełniamy wszystkie cele biznesowe, zapewniając jednocześnie stronę przyszłościową. Sprawdź, jak możemy pomóc w przeprojektowaniu Twojej strony tutaj!

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: