Spis treści:

 1. Strona internetowa dla agencji nieruchomości – wygląd
 2. Strona internetowa dla agencji nieruchomości – funkcjonalności
 3. Strona internetowa dla agencji nieruchomości – wzorcowe przykłady
 4. Chcesz stworzyć nową stronę lub odświeżyć istniejącą?
 5. FAQ

Każda branża ma inne oczekiwania od stron internetowych. Inaczej będzie wyglądać strona dla firmy budowlanej a inaczej strona internetowa dla agencji nieruchomości. Każda branża potrzebuje innych rozwiązań i innych funkcjonalności. Mając to na uwadze przygotowaliśmy wpis o tym jaka powinna być prawidłowa strona internetowa dla kancelarii prawnej.

W poniższym wpisie opiszemy jakie elementy powinna zawierać oraz podamy kilka przykładów wzorcowych stron internetowych dla agencji nieruchomości.

Strona internetowa dla agencji nieruchomości – wygląd

Jest szereg standardowych elementów, które powinna mieć każda strona. Idąc od góry, w nagłówku strony powinno znaleźć się logo – aby zidentyfikować firmę. W nagłówku powinno tez znaleźć się menu strony. Czasem warto gdzieś na górze strony umieścić dane kontaktowe, aby ułatwić odbiorcy kontakt z nami.

W sekcji poniżej nagłówka warto umieścić duże zdjęcie tzw. hero, lub slider zdjęć. W tej sekcji warto umieścić zmieniające się hasła reklamowe, najważniejsze usługi lub treści przyciągające uwagę. Warto aby zdjęcia były tak dobrane aby klient widząc same zdjęcia podświadomie wiedział już z jaką branżą ma do czynienia. Na sliderze można umieścić wyszukiwarkę ofert agencji.

Poniżej będzie całą treść strony  w której umieścimy takie elementy jak krótki opis działalności, referencje, zdjęcia, aktualności itd.

Na samym dole strony w tzw. “stopce” powinny znaleźć się najważniejsze linki, aby nie musieć wracać na górę strony. Warto tam umieścić także dane kontaktowe które będą widoczne na każdej podstronie. W stopce warto umieścić link do polityki prywatności firmy oraz informację o autorze strony.

Wygląd strony powinien być tożsamy z identyfikacją wizualną firmy. Czcionki i kolory powinny być spójne i zgodne z identyfikacją firmy. Warto wiedzieć, w Internecie kupujemy oczami i lubimy ładne “rzeczy” dlatego warto dobrać właściwe zdjęcia i obrazy.

Strona internetowa dla agencji nieruchomości – funkcjonalności

Standardowo na każdej stronie powinny pojawić się elementy opisane powyżej. Ponadto strona internetowa dla agencji nieruchomości powinna posiadać zakładkę z aktualnymi ofertami nieruchomości. W tym celu warto napisać dedykowany system publikowania nowych ofert, lub użyć gotowej wtyczki do publikowania naszych ofert z innych zewnętrznych serwisów

Strona powinna posiadać formularz kontaktowy, który ułatwi kontakt z agencją, mapkę z dojazdem aby ułatwić odnalezienie firmy. Na stronie agencji nieruchomości warto umieścić zakładkę ZESPÓŁ w której zostaną przedstawione osoby pracujące w agencji.

Strona internetowa dla agencji nieruchomości – wzorcowe przykłady

ZOBACZ STRONĘ:
lukmore.pl

ZOBACZ STRONĘ:
tomkownieruchomosci.pl

Chcesz stworzyć nową stronę lub odświeżyć istniejącą?

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych dla agencji nieruchomości. Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci właściwe rozwiązania. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Możesz też przedzwonić na +48 602 174 927 lub napisać na biuro@designsolutions.pl. Zobacz w czym także możemy Ci pomóc:

Stwórzmy wspólnie coś wspaniałego!

FAQ’s

Wygląd strony powinien być tożsamy z identyfikacją wizualną firmy. Czcionki i kolory powinny być spójne i zgodne z identyfikacją firmy. Warto wiedzieć, w Internecie kupujemy oczami i lubimy ładne “rzeczy” dlatego warto dobrać właściwe zdjęcia i obrazy.

Strona internetowa dla agencji nieruchomości powinna posiadać zakładkę z oferowanymi nieruchomościami podzielona na kategorie aby ułatwić wyszukiwanie. Strona powinna posiadać formularz kontaktowy, który ułatwi kontakt z kancelarią.

Ceny mogą się wahać od 1000zł-5000zł/netto. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od złożoności projektu. Czas realizacji może wynieść od 7 dni do kilku miesięcy. Zapytaj nas o wycenę!

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. Jesionowa 58/7, 50-504 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: