Ile trwa stworzenie strony internetowej

Tworzenie strony internetowej to dość złożony proces. Nad budowaniem strony pracują różni specjaliści, a w zależności od różnych czynników – od tego, jak skomplikowana ma być witryna, po to, jak przebiega współpraca z klientem – proces ten może trwać od kilku dni (najprostsze wersje, strony-wizytówki) do kilku tygodni (w przypadku rozbudowanych serwisów). Warto więc zastanowić się, jakie są nasze priorytety. Czy strona ma być przede wszystkim prosta i funkcjonalna, czy rozbudowana i oryginalna, czy zależy nam na czasie, czy możemy trochę poczekać, a w końcu – jaki mamy budżet. Im bardziej skomplikowana strona, tym trzeba jej poświęcić więcej czasu, co wiąże się ze wzrostem kosztów.

Jaki typ strony www będzie właściwy dla mnie?

W przypadku małych firm, które nie prowadzą intensywnej sprzedaży w Internecie, a chcą go raczej wykorzystać do poinformowania potencjalnych klientów o swoim istnieniu i ofercie dostępnej w „realnym świecie” – dobrym pomysłem wydaje się wizytówka internetowa. To zazwyczaj dość prosta witryna, zawierająca kilka podstron (np. „o nas”, „oferta”, „kontakt”). Jej podstawowym celem jest przedstawienie profilu działalności przedsiębiorstwa oraz ułatwienie użytkownikom sieci kontaktu.

Dla większych firm idealna będzie strona CMS. Jej przewaga nad prostymi wizytówkami polega przede wszystkim na możliwości niemal nieograniczonej rozbudowy oraz samodzielnego zarządzania treścią przez właściciela. Skrót CMS pochodzi z języka angielskiego i oznacza właśnie „System Zarządzania Treścią” (czyli Content Management System). CMS’ami będą więc zarówno proste blogi, sklepy internetowe, jak i rozbudowane witryny informacyjne.

Pomoc w określeniu rodzaju strony

Tworzenie stron www rozpoczynamy od dokładnej analizy oczekiwań Klienta. Wystarczy zgłosić się do nas i opisać, jaki rodzaj strony Państwa interesuje. Tworzymy blogi, strony firmowe, wizytówki, sklepy online i rozbudowane portale. Wszystkie tworzone przez nas witryny posiadają system CMS, który pomaga w późniejszym zarządzaniu treścią.

Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swój pomysł na stronę. Kilka informacji wystarczy (brief z informacją, jaki rodzaj strony, jaka kolorystyka, grafika), abyśmy mogli dokonać wyceny. Budujemy zarówno proste strony, jak i rozbudowane witryny z dedykowanymi rozwiązaniami i modułami.

Jeżeli nie mają Państwo gotowego planu strony lub po prostu nie wiedzą, co teraz jest modne w sieci – nie ma problemu. Chętnie przedstawimy portfolio naszych projektów lub wersje demonstracyjne stron, które będzie można dopasować pod Państwa potrzeby.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. Jesionowa 58/7, 50-504 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

 • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


  Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


  Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
  Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


  Dołącz CV: