Spis treści:

Obecnie ważne jest, aby Twoja firma była obecna w Internecie, aby zapewnić obecnym i potencjalnym klientom aktualne informacje, od godzin otwarcia po najnowsze produkty. Ignorowanie wpływu marki online i brak funkcjonalnej strony internetowej oznacza, że możesz stracić znaczną liczbę potencjalnych klientów i nie uda Ci się zabezpieczyć swojej firmy na przyszłość.

W tym artykule przyjrzymy się 5 powodom, dla których każda Twoja firma potrzebuje strony internetowej.

1. Poinformuj ludzi o istnieniu Twojej firmy

Jeśli nie zajmujesz ważnej pozycji na głównej ulicy, być może będziesz musiał zwiększyć liczbę osób, które faktycznie wiedzą o Twojej firmie. Nawet jeśli masz świetną fizyczną lokalizację, obecność w Internecie jest nadal niezbędna dla każdego, kto nie zapuszcza się zbyt często do centrum miasta.

Brak strony internetowej ogranicza widoczność Twojej firmy, co oczywiście nie ma większego sensu. Nawet jeśli brakuje Ci doświadczenia, znajdzesz specjalistów którzy poprowadzą Cię za rękę i krok po kroku wszystko wyjaśnią.

Wyjątkowy projekt, nawigacja i wrażenia użytkownika nadają ton reszcie Twojej firmy, a w połączeniu mogą pomóc w generowaniu większej sprzedaży.

2. Pokaż, dlaczego ludzie powinni korzystać z Twojej firmy

Jeśli oferujesz świetną obsługę lub sprzedajesz produkty cyfrowe, powinieneś o tym krzyczeć. Oznacza to informowanie ludzi o Twojej firmie wszelkimi możliwymi sposobami, w tym za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych.

Twoja witryna może działać jako cyfrowa broszura, aby wyjaśnić, dlaczego Twoja firma jest tą, której potrzebują. Utwórz portfolio, aby wyświetlić imponujące projekty, które dostarczyłeś, uruchom sklep eCommerce, aby dotrzeć do nowych klientów, lub po prostu użyj go, aby dostarczać klientom aktualizacje, utrzymując ich zaangażowanie.

Strona internetowa może być wykorzystywana na wiele sposobów i jest jednym z najlepszych dostępnych kanałów reklamowych. W pełni funkcjonalna strona internetowa jest prawdopodobnie również dużo tańsza niż myślisz.

3. Daj się znaleźć w Google i innych wyszukiwarkach

W dzisiejszych czasach prawie wszyscy polegają na Google lub podobnych wyszukiwarkach, aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Brak informacji o firmie w Google i brak możliwości skierowania potencjalnych klientów może ograniczyć potencjalny rozwój firmy.

Google dostosowuje również swoje wyniki wyszukiwania na podstawie lokalizacji, więc jeśli jesteś jedną z niewielu firm, które świadczą konkretną usługę w Twojej fizycznej lokalizacji, możesz przegapić świetną ekspozycję.

Po opracowaniu skutecznej witryny nie zapomnij zgłosić swojego wpisu w Google Moja Firma, aby dodać Cię do Map Google, a klienci mogli szybko znaleźć Twoje dane.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek oznacza, że możesz kierować reklamy na określone słowa kluczowe związane z Twoją firmą, aby każdy, kto szuka podobnych zapytań, mógł znaleźć Twoją witrynę. To jedna z najlepszych broni dla każdej firmy, która chce zwiększyć swoje działania marketingowe.

4. Stwórz markę

Wszystkie czołowe firmy mają zabójczą markę, która pomaga im zostać zauważonym i pozostać w pamięci ludzi. Strona internetowa jest niezbędna, aby naprawdę wzmocnić tę markę i zyskać ekspozycję, przy znacznie niższych kosztach niż reklama fizyczna.

Postaraj się wypracować głos i ton marki podczas tworzenia treści na swojej stronie internetowej. Może to pomóc klientom natychmiast powiązać określone frazy z Twoją marką, przekazując silny przekaz, który definiuje Cię jako sprzedawcę lub usługodawcę.

5. Bądź dostępny 24/7

Niemożliwe jest utrzymywanie kontaktu przez cały czas, ale posiadanie przyjaznej dla użytkownika strony internetowej, która zawiera kilka przydatnych funkcji, pozwala Twoim klientom komunikować się z Tobą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Proste automatyczne wiadomości e-mail mogą odpowiadać na wszelkie zapytania wysyłane za pośrednictwem Twojej witryny, zapewniając klientów, że ich wiadomość została odebrana i zostanie podjęta tak szybko, jak to możliwe.

Możesz też pójść o krok dalej i wdrożyć chatbot. Boty tego rodzaju można zaprogramować za pomocą szerokiego zakresu automatycznych odpowiedzi, wykorzystujących sztuczną inteligencję, aby wybrać najlepszą odpowiedź na zadane pytanie. Oznacza to, że klienci mogą szukać pomocy o każdej porze dnia, informując ich, że w razie potrzeby pracownik firmy wkrótce się z nimi skontaktuje.

Takie funkcje online są świetne, jeśli chodzi o utrzymanie zadowolenia bazy klientów i pokazanie, że troszczysz się o Twoją firmę.

Stwórz stronę internetową Twojej firmy

Oferujemy nowoczesne, szyte na miarę rozwiązania internetowe, starając się być blisko Ciebie we wszystkim, czego potrzebujesz. Dlaczego nie skontaktować się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej wyceny?

FAQ’s

Obecnie ważne jest, aby Twoja firma była obecna w Internecie, aby zapewnić obecnym i potencjalnym klientom aktualne informacje, od godzin otwarcia po najnowsze produkty. Ignorowanie wpływu marki online i brak funkcjonalnej strony internetowej oznacza, że możesz stracić znaczną liczbę potencjalnych klientów i nie uda Ci się zabezpieczyć swojej firmy na przyszłość.

Budowa strony www trwa od kilku dni do kilku miesięcy – wszystko zależy od złożoności projektu oraz wielu innych czynników.

Cena stworzenia strony www jest ustalana indywidualnie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej wyceny.

Jarosław Apanasewicz

O autorze:
Jarosław Apanasewicz jest założycielem Design Solutions. W ciągu ostatnich 12 lat pomógł tysiącom firm rozwijać się online dzięki tworzeniu ich stron internetowych, czy SEO. Jest ekspertem w budowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi na CMS WordPress. Zajmuje się grafiką komputerową, UX/UI oraz SEO. Interesuje się dobrym designem, nowościami w dziedzinie technologii.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 101/16, 50-443 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: