Zastanawiasz się czy potrzebujesz stronę internetową? Jesteś freelancerem, osobą publiczną, artystą czy może kimś kto robi po prostu coś fantastycznego? W takim razie pierwsze kroki do własnego biznesu już za Tobą, kolejnym krokiem jest założenie własnej strony internetowej dzięki której świat dowie się o Tobie, Twoich umiejętnościach, zainteresowaniach i wszystkim tym czym chcesz się podzielić z innymi. Twoi obecni lub potencjalni klienci potrzebują w łatwy sposób znaleźć Cię w internecie. Strona internetowa pomoże Ci w zbudowaniu rozpoznawalność Twojej marki. Natomiast jeśli prowadzisz już biznes i nie masz swojej strony www ograniczasz swój zasięg do małej liczby odbiorców.

Korzyści z posiadania strony internetowej

Strona internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy. Najważniejszym aspektem jest ułatwienie kontaktu z potencjalnym klientem/odbiorcą, który w prosty sposób będzie mógł zapoznać się z Twoja ofertą. Po wpisaniu fraz związanych z posiadaną działalnością z łatwością zostanie ona odnaleziona w wyszukiwarce Google.  Wzmocni rozpoznawalność Twojej marki w internecie i co najważniejsze, zapewni Ci nowych klientów.

Nie masz co umieścić na stronie?

Zastanawiasz się co na Twojej stronie powinno się znajdować i czy nie będzie to zbyt mało treści? Każda branża jest inna dlatego na każdej będa znajdowały się inne elementy, inne treści. Zobacz jak powinna wyglądać np: strona dla firmy budowlanej, strona dla kancelarii prawnej, strona dla spółki z o.o., strona dla firmy z branży energii odnawialnej ). Pamiętaj, strona internetowa nie musi od razu posiadać 10 podstron. Twoja oferta jest ograniczona? Zawsze możesz zrobić stronę typu one-page, jest to strona  przewijana jedynie w dół i nie posiada podstron. Chciałbyś, żeby Twoja strona była jednak rozbudowana i jeszcze bardziej pokazywała pozycje Twojej marki? Nie ma problemu, przygotowanie treści zawsze można zlecić Copywriterowi który w doskonały sposób przygotuje teksty na Twoja stronę internetową, właśnie takie jak zawsze imponowały Ci na stronach konkurencji.

Skuteczna strona internetowa to taka którą stale rozwijamy

“Zbudowaliśmy stronę internetową, mamy w niej informacje o nas, naszej ofercie, galerie zdjęć i dane kontaktowe. Mimo tego klienci nie trafiają do nas, nie mamy telefonów, zapytań od nowych klientów.” – często słyszymy takie opinie właścicieli stron.

Samo zbudowanie strony to tak naprawdę początek drogi. Strona jest integralna częścią naszej firmy i musimy mieć świadomość że musimy ją stale zmieniać i aktualizować tak jak dbamy o naszą firmę. Na naszej stronie powinny cyklicznie pojawiać się nowe treści, nowe podstrony, aktualności i inne treści.

Poprzez publikację nowych treści niejako zapraszamy Google do ponownego zaindeksowania naszej strony. Dzięki temu pozycje w Google mogą się zmienić. Jeśli strona pojawi się na początku wyników wyszukiwania w Gogle, mamy szansę na pozyskanie nowych klientów.

Jasne, jasne ale przecież jest Facebook i Instagram.

Facebook i Instagram  to świetne narzędzia dla biznesu. Jeśli jeszcze nie masz tam konta, zachęcamy do założenia. Jednak strona internetowa to dopełnienie (a może to social media są dopełnieniem) Twojej rozpoznawalności w internecie. Strona internetowa korzystnie wpływa na odbiór Twojej firmy/osoby dla potencjalnego klienta, w końcu nie każdy korzysta z mediów społecznościowych aby znaleźć Cię na Facebooku lub Instagramie. Odpowiednio zrealizowana strona internetowa pozwoli Ci wzmocnić Twoją pozycję w wyszukiwarce Google.

Nie ma Cię w internecie? Nie istniejesz

To mocne i irytujące słowa, jednak mają w sobie dużo racji. Czasy jakie mamy obecnie jednym się podobają drugim nie, jednak moc internetu jest niepodważalna. Nowoczesna strona na pewno szybko przyciągnie wzrok użytkownika i pozwoli jeszcze bardziej zainteresować się Twoją ofertą skierowaną właśnie idealnie dla odwiedzającego. Przewagą strony internetowej nad mediami społecznościowymi jest ponadczasowość, z kolei w przypadku braku czasu na Twoje działanie w internecie nie da po sobie poznać braku zaangażowania. Nowoczesny wygląd, dobre treści, aktualna oferta, łatwy kontakt oraz określenie Twojej lokalizacji, umożliwi szybki kontakt osoby zainteresowanej tym czym aktualnie się zajmujesz.

 • Stwórzmy wspólnie coś niesamowitego!!

  Design Solutions, ul. Jesionowa 58/7, 50-504 Wrocław, +48 602 174 927, biuro@designsolutions.pl

  • Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.


   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy w stanie szybciej i trafniej przygotować ofertę.
   Poniższe pola nie są obowiązkowe, jednak na ich podstawie będziemy mogli lepiej się poznać.


   Dołącz CV: